• آموزش بارگذاری نوحه
 • آموزش ورود به سامانه کاربری
 • آموزش ثبت اثر جدید
 • آموزش ثبت اثر جدید

برای بارگذاری نوحه و مراسمات خود در سجده، ابتدا باید نام کاربری خود را در سایت سجده ایجاد کنید. برای این منظور باید از طریق آدرس زیر و یا طبق تصویر، وارد بخش مربوط به ثبت نام در سایت شوید:

https://sejdeh.com/register

Sejdeh

با انتخاب گزینه " ثبت نام در سجده " وارد بخش ثبت نام خواهید شد.

Sejdeh

در این بخش باید اطلاعات مربوط به خود را در قسمت های مربوطه وارد نمایید و سپس پس از وارد نمودن کد امنیتی و انتخاب شهر خود ، بر روی گزینه " ساخت حساب کاربری " کلیک نمایید تا حساب کاربری شما ایجاد شود.

لطفا توجه داشته باشید، اگر در هر یک از قسمت ها، پس از وارد نمودن اطلاعات خود، متنی با رنگ قرمز مشاهده نمودید، بدین معنی می باشد که اطلاعات مورد نیاز را به درستی وارد ننموده اید.

پس از اتمام فرایند ثبت نام، اطلاعات کاربری شما، اعم از نام کاربری، رمز عبور و .... به همراه توضیحات مربوط و نحوه ورود به سامانه کاربری خود نمایش داده خواهد شد.

Sejdeh

برای ورود به سامانه مدیریت خود می توانید از طریق آدرس زیر و یا همانند تصویر وارد سامانه کاربری خود شوید.

https://sejdeh.com/login

Sejdeh

در بخش بعدی، در قسمت های مربوطه، نام کاربری و رمز عبور خود را که در ثبت نام وارد نموده بودید، وارد نمایید و پس از وارد نمودن کد امنیتی، گزینه " ورود به حساب " را انتخاب نمایید.

Sejdeh

اگر اطلاعات مورد نیاز را بدرستی وارد نمایید، سامانه کاربری شما نمایش داده خواهد شد.

Sejdeh

سامانه کاربری شما به ساده ترین شکل ممکن برای راحتی شما کاربران عزیز آماده شده است.در سمت چپ صفحه، اطلاعات مربوط به وضعیت قعلی حساب کاربری شما بصورت خلاصه مشاهده می شود. اطلاعاتی از قبیل تعداد مراسماتی که تا کنون بارگذاری نموده اید، مجموع تعداد نوحه ها، تعداد بازدید کنندگان از صفحه شخصی شما بدون در نظر گرفتن دفعات بازدید، و همچنین تعداد کل بازدید از صفحه شخصی شما، با لحاظ کردن بازدیدهای تکراری.

در سمت راست صفحه، لیستی از امکانات موجود که برای شما آماده شده است را مشاهده می کنید که با انتخاب هر کدام، وارد بخش مربوط به آن گزینه می شود.

نخستین گزینه در این لیست، گزینه " ثبت اثر جدید " می باشد که با کلیک بر روی این گزینه، وارد بخش بارگذاری مراسمات و نوحه های خود می شوید.

Sejdeh

در این بخش، شما باید اطلاعات مربوط به مراسم خود را به طور دقیق و کامل وارد نمایید.

عنوان:

در این بخش باید تنها نام مراسمی که قصد بارگذاری آن را دارید، قید نمایید. بطور مثال، برای بارگذاری نوحه های شب سوم محرم، تنها کافیست اینگونه بنویسید: " شب سوم ماه محرم "

توضیحات:

در بخش توضیحات، می توانید مراسم، نام مداح، سال مراسم، و توضیحاتی که مربطو به مراسم شما است را وارد نمایید.
به عنوان مثال: " مراسم شب سوم ماه محرم 1396 حاج محمود کریمی "

برچسب ها:

از برچسب ها برای دسترسی بهتر بازدید کنندگان سایت به آثار فراهم شده است. بدین صورت که همانند شبکه های اجتماعی، می توانید با ساخت برچسب ( هشتگ ) برای مراسم خود، دسترسی و پیدا نمودن مراسم را برای کاربران سایت سجده راحت تر نمایید.

نکته بسیار مهم این که بهتر از برای راحت تر پیدا شدن مراسم شما در سایت، و قرار گرفتن مراسم شما در کنار مراسم های مداحان مطرح کشوری، از هشتگ هایی که سایت قنوت برای مداحان مطرح کشوری در هر مراسم استفاده می کند، الگو برداری کنید. به عنوان مثال، برای مراسم " شب سوم محرم حاج محمود کریمی " هشتگ و برچسب هایی مانند " #شب سوم محرم #محرم 1396 #حاج محمود کریمی #حضرت رقیه س " قرار داده شده است.

شما می توانید برای مراسم خود که در شب سوم محرم ضبط کرده اید، برچسب های بالا را قرار دهید تا در هنگام جستجوی مداح معروف، مراسم شما نیز در کنار ایشان نمایش داده شود.

توجه شود که استفاده از نام مداحان مطرح کشوری در برچسب های شما، خلاف قوانین سایت سجده بود ه و آثار شما تایید ن شده و به نمایش گذاشته نخواهد شد.

همچنین حتما از برچسب ها و هشتگ های مربوط به تاریخ مراسم، نوع مراسم و ... استفاده نمایید و از قرار دادن برچسب های نامربوط خودداری نمایید.

تصویر شاخص:

تصویری است که شناسه مراسم شما محسوب می شود، و در تمام صفحات سایت سجده، آن تصویر نمایش داده می شود. پس سعی نمایید تا تصاویر زیبا و باکیفیت و ترجیحا برای همان مراسم مورد نظر را انتخاب نمایید.

همچنین تصویر شاخص، به عنوان تصویر شاخص هر یک از فایل های صوتی شما که در این مراسم بارگذاری می کنید ثبت می شود و کاربرانی که فایل های مراسم مورد نظر را دانلود می کنند، تصاویر فایل های صوتی، همین تصویر شاخص خواهد بود.

دسته بندی:

دسته بندی مراسم خود را می توانید در این بخش انتخاب نمایید تا در بخش دسته بندی ها نمایش داده شود. توجه شود که با وجه به اینکه می توانید بیش از 1 دسته بندی برای مراسم خود انتخاب نمایید، از انتخاب دسته بندی های نامربوط به مراسم خود بپرهیزید. زیرا مراسم هایی که در دست بندی های اشتباهی قرار بگیرند، فعال نمی شوند.

در کنار بخش دسته بندی، می توانید سالی که مراسم شما مربطو به آن می باشد را انتخاب نمایید. بدین صورت می توانید آرشیو سالیانه خود را نیز آماده نمایید. همچنین می توانید مراسم هایی که در سال های گذشته برگزار نمودید را نیز به راحتی و با رعایت آرشیو سالیانه، بارگذاری نمایید.

بارگذاری فایل:

در این بخش شما می توانید فایل های مربوط به مراسم خود را انتخاب و بارگذاری نمایید. بدین منظور برای بارگذاری فایل های صوتی، ابتدا گزینه "صوت " که با رنگ سبز مشخص شده است را انتخاب نمایید و سپس در بخش " انتخاب فایل" که در زیر آن قسمت می باشد، فایل های صوتی خود را انتخاب کنید.

شما می توانید فایل های خود را بصورت تکی و یا همزمان بصورت چند فایل صوتی را برای بارگذاری انتخاب نمایید.

پس از انتخاب فایل ها، کافیست بر روی گزینه " بارگذاری کن " کلیک نمایید تا فایل های انتخابی شما بارگذاری شوند.

بلافاصله صفحه ای حاوی حجم فایل های انتخابی توسط شما و مدت زمان باقیمانده تا اتمام بارگذاری به شما نمایش داده خواهد شد.

پس از اتمام بارگذاری، لیست فایلهای شما در صفحه به ترتیب بارگذاری، نمایش داده خواهد شد که می توانید فایل های خود را در صورت بارگذاری اشتباه، از آن لیست حذف نمایید. همچنین در همان لیست می توانید نام هر فایل را بصورت جداگانه ویرایش نمایید.

پس از تغییر نام فایل های خود، علامتی در مقابل هر فایل نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن، نام جدید برای فایل شما، ذخیره می شود.

همچنین در کنار هر فایل صوتی که بارگذرای نمودید، علامت "ستاره " قرار دارد که با انتخاب آن برای هر فایلی که مدنظر دارید، آن فایل را بصورت ویژه در بخش اول صفحه شخصی شما نمایش می دهد. تنها کافی است بهترین فایل های خود را بدین صورت انتخاب نمایید تا ویترینی از بهترین فایل ها در بخش نخست صفحه شخصی شما نمایش داده شود.

این روند برای فایل های تصویری (ویدئویی) نیز صدق می کند. شما می توانید برای بارگذاری فایل های تصویری خود، گزینه " ویدئو " را که با رنگ سبز مشخص شده است را انتخاب نمایید و سپس همانند فایل صوتی، اقدام به بارگذاری فایل های ویدئویی خود نمایید.

لطفا دقت نمایید که در بخش فایل های ویدئویی، تنها قادر به انتخاب یک فایل برای بازگذاری بصورت همزمان می باشید. یعنی برای بارگذاری 3 فایل ویدئویی، باید هر فایل را تک تک انتخاب نمایید و گزینه " بارگذاری کن " را انتخاب نمایید و پس از اتمام بارگذاری فایل، اقدام به انتخاب و بارگذاری فایل دوم نمایید.

پس از اتمام بارگذاری فایل های صوتی و تصویری مراسم خود، تنها کافیست در انتهای صفحه، بر روی گزینه " ذخیره مراسم " کلیک نمایید تا مراسم شما بصورت کامل ذخیره شود و برای بررسی، به دست مدیران سایت سجده برسد.

sejdeh.com
سجدهسال 1396
جایی برای اشتراک گذاری مداحی
sejdeh.com
نوحه ها
ویدئو ها
sejdeh.com
00:00
00:00
سرعت معمولی
 • 0.5
 • 0.75
 • معمولی
 • 1.25
 • 1.5
 • 2
 • 3
 • 4